Vzhůru do oblak! Jaký je Parrot Bebop? – AlzaTech #47Jaký je Parrot Bebop? Honza Čevela se podíval na tuhle zajímavou kvadrokoptéru, určenou hlavně pro zábavu a ovládanou pomocí WiFi, a zhodnotil její vlastnosti. Jak si stojí ve srovnání s RC modely? Jak kvalitní je jeho kamera? Jak složité je jeho ovládání? A nebude kvadrokoptéře vadit, že všichni sousedi také používají WiFi? Na vše odpoví další díl AlzaTech!

► Parrot Bebop
► Článek na Alza.cz

My jsme si dron samozřejmě vyzkoušeli také a trochu si s ním zalétali. A rozhodně je vidět, že to je zařízení pokročilé a inteligentní. Parrot Bebop je spíše počítač s kamerou než dálkově řízený model. Díky své jednoduché konstrukci, výkonnému systému řízení, ultrazvukovým senzorům a GPS se stabilizuje i v nárazovém větru, jeho ovládání je tedy jednoduché a intuitivní. Unikátní je jeho autonomní diagnostický systém. Je nějaký problém na motoru? Bebop nevzlétne, místo toho vám sdělí charakteristiku problému a po restartu je vše opět připraveno k letu. Při poruše také začne vydávat zvukové signály, takže například po zalétnutí do křoví jej snadno najdete. Navíc Bebop můžete po stažení aplikace FreeFlight 3 ovládat i svým smartphonem nebo tabletem. Skycontroller je však pohodlnější a má dosah až 2 kilometry!

AlzaTech Videa:
Subscribe:
Facebook:
Google+:

7 Replies to “Vzhůru do oblak! Jaký je Parrot Bebop? – AlzaTech #47”

  1. Michael Malkus

    Lze ovládat i přes notebook, odzkoušeno. V kombinaci s externí silnou anténou a připojení a namapování xbox ovladače to je super náhrada za skycontroller, instalace toho všeho trvá po prvé max 10 minut 😀 pak už jen stačí hodit anténu na střechu auta, notebook dovnitř, vzít si fpv, spárovat to s výstupem v pc a vše je perfekt 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *