Tesla Model S oczami właściciela – czy w Polsce to auto ma sens?Nowa Panamera – zapisz się na jazdę testową: . Testuj wszystkie modele Porsche w jednym miejscu:

↓↓ Więcej Informacji ↓↓
Zapraszam na prezentację Tesli Model S oczami właściciela, który jeździ tym autem od prawie dwóch lat.

Zajrzyj też na:

Realizacja: NeonCup Studio –

Gdyby ktoś chciał skonfigurować Teslę (z rabatem)

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! –

Facebook –
Instagram –

33 Replies to “Tesla Model S oczami właściciela – czy w Polsce to auto ma sens?”

 1. wertyuio q

  Elektryczne auta do absolutnie przyszłość. Cena jak każdej nowości jest totalnie zawyżona. Przy masowej produkcji te samochody okażą się dużo tańsze od spalinowych. Pomyślcie logicznie, dziś praktycznie połowa wartości auta to silnik i napęd a porównując powiedzmy 2.0 TDCI do silnika elektrycznego to jakby porównać kombajn do kosy. Prostota silnika elektrycznego jest genialna, do tego brak skrzyni biegów, brak przekładni głównej, brak sprzęgła, całego systemu wtryskowego, filtrów itd.itp.. Przy zamontowaniu silników elektrycznych na koła (są takie badania) brak też nawet półosi. Pozostaje kwestia elektroniki i akumulatorów ale to z czasem też będą grosze, czyli powinny być kilka razy tańsze od obecnych spalinówek…

 2. Rav

  megapomysł, wywalic uwaga: pol mln pln za wozek, ktory wygląda slabiej niz wiekszosc nowych mersi, niejedna bmka czy audi i caly czas myslec…. Czy dojade..???

 3. Karol O

  29:36 Tego nie kumam, po co miałbym wiedzieć ile w 1 litrze paliwa jest kWh? A w ogóle co to za przelicznik? Jak już energię paliw liczy się w dżulach. Mi wystarczy że pokazuje ile zużywa na l/100km aby planować dłuższą podróż. A czy wiesz, ile węgla trzeba spalić aby Twoją kWh wyprodukować w Polsce? Kolejna sprawa to sprawność: tak, silnika elektrycznego jest większa, ale straty energii na "tankowaniu" i później "samo-rozładowaniu" są na korzyść spalinowców. Poza tym bardzo fajny filmik i dający wiedzę o elektrykach.

 4. urbanacje

  spojrzałem sobie wczoraj na mapę ładowarek supercharger itd. to co podaje u siebie Tesla (więc generalnie jest tego więcej). No i porównując Polskę gdzie jest prawie pustynia z naszą zachodnią już granicą, to poraża po prostu. Mam nadzieję iż zacznie się to jakoś prędzej zmieniać, ale nie twk jak proponują konkurencji tego poniekąd miłego Pana z Greencell czyli Greenwaya, który po prostu okrada klientów na swoich ładowarkach , przy cenach jakie dziś narzucił!

 5. lena augustyniak

  Super auto,nieczepiam sie ale.. jak będzie wiatr który zerwie linie wysokiego napięcia w rejonie twojego zamieszkania to z kąd weźmiesz prąd?? 🤷‍♂️Paliwo bardzo łatwo przetransportujesz w beczce, a prąd? Dlatego auto + orąd to zacofanie i pokazówa. Pozdrawiam 👎🚙🤮

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *