Skarbonka: Tesla Model X – rynek drugiej kategoriiLink do promocji:

Tesle uchodzą za niezbyt awaryjne samochody, ale ta jest wyjątkiem… Jednak to nie auto jest negatywnym bohaterem – bardziej rozczarowuje podejście producenta, który traktuje Polskę jako rynek drugiej kategorii…

Dla zainteresowanych:

Subskrybuj kanał Zachar OFF:

Zobacz co testuję teraz:

39 Replies to “Skarbonka: Tesla Model X – rynek drugiej kategorii”

 1. Zachar OFF

  Link do promocji: https://mubi.pl/zachar/
  Tesle uchodzą za niezbyt awaryjne samochody, ale zdarzają się też wyjątki. To jeden z nich, ale to chyba nie auto jest tutaj negatywnym bohaterem – bardziej rozczarowuje podejście producenta, który traktuje Polskę jako rynek drugiej kategorii…
  Dla zainteresowanych: http://www.teslawynajem.pl/
  https://m.facebook.com/pg/p0dprad/about/
  Subskrybuj kanał Zachar OFF: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1
  Zobacz co testuję teraz:
  https://www.facebook.com/zacharoffpl
  https://instagram.com/zachar_off

 2. Ingwar2000

  Po obejrzeniu dochodzę do wniosku, że posiadanie tego auta to bardziej styl bycia niż środek transportu jak iPhone w kieszeni sparowany ze Apple watchem 😉 A przed podróżą dopytać na forach czy na trasie na pewno działają szybkie ładowarki 😄

 3. Michał Frąckowiak

  Z tego co mi mówią osoby mające kontakt z Teslą to Amerykański syf A do tego elektryk dzisiaj to tylko testy na żywym organizmie Jedynym słusznym autem dzisiaj jest Hybryda niezawodne i pełna moc cały czas dostępna bez większych ograniczeń A PS Tesla nigdy nie będzie Mercedesem ani Lexusem

 4. Ogur

  Ktoś napisał Dacia Duster niezawodna przy Tesli. Zgadza się.
  Ja za trochę mniej wydanej kasy niż za nowego Dustera jeżdżę używanym Lexusem IS300. Też wygodnie i bezawaryjnie. Kiedy ta różnica 400 tys zł do powiedzmy 50 tys zł w paliwie się wróci???? Ja podjeżdżam, pistolet w dziurę i leję, za 10 minut znowu w drodze.

 5. LazyDay88

  elektromobilnosć w polsce to pic na wode. Monopol ma jedna firma która kosi frajerów na ładowarkach, państwo działa po omacku i nie ma pojęcia za co się brać. Dopłaty są śmieszne a infrastruktury nie ma. Podatku na elektryczne samochody tez nie obniżyli. W przypadku takiej Tesli model 3 w najlepszej wersji sam podatek to chyba ok 70 tyś!!!!. O czy my mówimy jak cały prąd jest z węgla w polsce, bo kopalnie są upolitycznione i panoszą się w nich masa związkwów. W tym kraju nawet w tej dziedzinie nie może być normalnie, same przewały i stołki dla kumpli w ministerstwach i spólkach. O produkcji tego polskiego niby samochodu szkoda mówić bo smierdzi przewałem na kilometr.

 6. CabrioDriving

  Kupno Tesli to hobby polegajace na naprawach, zajmowaniu się tym czy dojedzie, czy nie, czy zadziała i co sie zepsuje lub nie. Jestem totalnie za elektrykami i cieszę się, że jest taka firma jak Tesla, ale powinni skupić sie na jakości. To też by im oszczędziło kosztów. Tesla model X to akurat bardzo awaryjny samochód, wystarczy sprawdzić rankingi niezadowolenia klientów w USA.

 7. e-Jacek

  Zachar. Sorka, ale grasz nie fair. Chyba wiesz, ze Modele 90 były najgorsza serią. I chyba wiesz że Model X jest najbardziej awaryjny spośród Tesli. To bardzo pouczający film, dzięki któremu cieszę się, że wybrałem model S a nie X . Większość z tych pierdołowatych usterek miałem też w modelu 740le tyle że kosztował 1,5 razy więcej niż bohater Twojej relacji i z kolei większość z nich zniknęła po restarcie. Jedyny poważny problem modelu 90D to bateria i tu walczyłbym o wymianę. Przecież utrata pojemności była większa niż przewiduje gwarancja. Widocznie PO DPRAD ma jakiś z tym kłopot.

 8. Robert Piskorz

  Polecam wymienic chip, ktory jest odpowiedzialny za powolna prace MCU ich czarny ekran. W przypadku kompletnej awarii musi byc wymienony caly MCU koszt 2500EUR. Jest mozliwosc wymiany chipu na leprzy za okolo 500EUR. Taki chip jest owiele leprzy bo ma16GB a nie 8GB.Jak jest zainteresowanie to moge podac namiary.

 9. Dominiq Hiena

  Czy to był ten model który był wynajmowany? Jeśli tak to co się dziwicie ? Proszę o test jakiegokolwiek auta z wypożyczalni po 80-100.000 km …. przecież wiadomo iż to będzie padło ….

 10. Damian Choma

  Ładowanie z mocą 100KW to nie usterka! Na stronie jest wyraźnie napisane „up to 150kw”. Taka lub zblizona moc może się pojawić kiedy Tesla jest bardzo rozładowana i ma już rozgrzane akumulatory. To że jest napisane do 150 to nie oznacza regularnego jego występowania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *