LG V40 ThinQ pierwsze wrażeniaW 2018 roku LG V40 ThinQ był jedną z gorętszych premier roku. Jak wygląda sytuacja w 2019? Sprawdziliśmy w Las Vegas, czy warto czekać na telefon z pięcioma aparatami.
Specyfikacja LG V40 ThinQ ▪

Czytaj więcej o LG V40 ThinQ na stronie ▪

Ranking Smartfonów |►

Masz pytania o SMARTFONY? Nie wiesz jaki kupić?
Porozmawiaj o tym na naszej Facebookowej grupie ▪

Ⓢ Zasubskrybuj kanał ▪
Ⓕ Facebooka ▪
ⓘ Instagram ▪
ⓣ Twitter ▪
💰 Kupuj tanio i bezpiecznie w naszym Sklepie ►

——————————

Dziękujemy za obejrzenie nasze filmu. Jeżeli film się podobał nie zapomnij zostawić kciuka w górę, to jest dla nas bardzo ważne.

Ekipa
VideoTesty.pl

21 Replies to “LG V40 ThinQ pierwsze wrażenia”

 1. exiProx

  Z każdą nowa premierą Vki, mam nadzieję na większą baterie. Telefon ma fajne funkcje, ciekawe rozwiązania, ogólnie, dużo dobra. Ale co z tego, jeśli nie można z tego wszystkiego wygodnie korzystać bo bateria jest taka mała?
  Może w końcu V50 będzie lepszy 🙂

 2. Alex Wielki

  Gdzie te cienkie ramki? Nawet na nagraniu widać grubaśne ramki! Jak wszyscy we flagowcach dawali po 6GB RAM, lg dało 4. Teraz będzie po 8 to lg da 6. Żeby chociaż te telefony były tanie na start a tu lipa. Krzyczą sobie tyle co za inne flagowce. Dlatego lg ma problemy finansowe.

 3. Oscar Blink

  Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o video, kręconym tym smartfonem? Widziałem jakieś testy i kolory wylewały się wprost z ekranu. Mało to było naturalne, a zabawa z edytorem po każdym nakręconym video to słaby pomysł. Wiem, że były u LG możliwości kręcenia w trybie profesjonalnym i może to dałoby się wykorzystać do zmiany automatycznych ustawień?

 4. Columbus

  Oraz kodeki :
  aptx hd
  ldac
  Generalnie zamiast telewizora mogliby dać słuchawki sony 1000xm3 i byłby to zestaw idealny dla melomana 😉
  Z powodu ekranu oled telefon nie dla kogoś, kto zamierza mieć go dłużej niż rok (szczególnie gracza), po za tym miodzio.
  A, i jeszcze power case z ali i mamy baterię ponad 8000 mah…

 5. Dante_art

  Mam v30. Nie ma nic co by przemawialo nad zakupem nowszego. Dodatkowo zmniejszyli znowu szeroki kat widzenia aparatu z 120 na 107 stopni, co jest smieszne. Podziekuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *