LG V40 ThinQ pierwsze wrażeniaW 2018 roku LG V40 ThinQ był jedną z gorętszych premier roku. Jak wygląda sytuacja w 2019? Sprawdziliśmy w Las Vegas, czy warto czekać na telefon z pięcioma aparatami.
Specyfikacja LG V40 ThinQ ▪

Czytaj więcej o LG V40 ThinQ na stronie ▪

Ranking Smartfonów |►

Masz pytania o SMARTFONY? Nie wiesz jaki kupić?
Porozmawiaj o tym na naszej Facebookowej grupie ▪

Ⓢ Zasubskrybuj kanał ▪
Ⓕ Facebooka ▪
ⓘ Instagram ▪
ⓣ Twitter ▪
? Kupuj tanio i bezpiecznie w naszym Sklepie ►

——————————

Dziękujemy za obejrzenie nasze filmu. Jeżeli film się podobał nie zapomnij zostawić kciuka w górę, to jest dla nas bardzo ważne.

Ekipa
VideoTesty.pl

20 Replies to “LG V40 ThinQ pierwsze wrażenia”

 1. Alex Wielki

  Gdzie te cienkie ramki? Nawet na nagraniu widać grubaśne ramki! Jak wszyscy we flagowcach dawali po 6GB RAM, lg dało 4. Teraz będzie po 8 to lg da 6. Żeby chociaż te telefony były tanie na start a tu lipa. Krzyczą sobie tyle co za inne flagowce. Dlatego lg ma problemy finansowe.

 2. Oscar Blink

  Czy jest ktoś w stanie powiedzieć coś o video, kręconym tym smartfonem? Widziałem jakieś testy i kolory wylewały się wprost z ekranu. Mało to było naturalne, a zabawa z edytorem po każdym nakręconym video to słaby pomysł. Wiem, że były u LG możliwości kręcenia w trybie profesjonalnym i może to dałoby się wykorzystać do zmiany automatycznych ustawień?

 3. Columbus

  Oraz kodeki :
  aptx hd
  ldac
  Generalnie zamiast telewizora mogliby dać słuchawki sony 1000xm3 i byłby to zestaw idealny dla melomana ?
  Z powodu ekranu oled telefon nie dla kogoś, kto zamierza mieć go dłużej niż rok (szczególnie gracza), po za tym miodzio.
  A, i jeszcze power case z ali i mamy baterię ponad 8000 mah…

 4. Dante_art

  Mam v30. Nie ma nic co by przemawialo nad zakupem nowszego. Dodatkowo zmniejszyli znowu szeroki kat widzenia aparatu z 120 na 107 stopni, co jest smieszne. Podziekuje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *