36 Replies to “LG TV kanal arama kesin çözüm”

 1. Halil Şimşek

  Ustam benim TV kg. Son bir haftadır beşvaltı keredir kendi kendine fabrika ayarlarını sıfırlıyor ve her defasında sizi izleyip kuruyorum. Bu neden oluyor olabilir acaba?

 2. Safura Memmedova

  Merhaba bizim televizyonda ister manuel ayarlamada ister oto ayarlamada hic bi sekilde sinyal yok yaziyo. Yani uydu ayarlarinda asagida sol tarafda da sinyal olmuyo videoda oldugu gibi. Manuel ayarlamada da sinyal yok . Ne yapa bilirim acaba ?

 3. Mehmet Başer

  Lg tv de once kanal sıralaması yoktu. Fabrika ayarlarina döndüm. Sonra sizin dediginiz ayrlari yaptim. Otomatik arama kisminda turksat cikmadi ben de manuel arama kısmıni kurcalayarak yaptim. Hem kanallar geldi hem de kanal siralamasi ozelligi geldi. Lg nin yazılımı sıkıntılı.

 4. Hüseyin Yeniyurt

  Elinize sağlık. Bende sadece trt kanalları çıkıyor. Uydu Ayarlarına girdiğimde sinyal vermemesine rağmen, oto arama yaptığımda sadece trt kanalları çıkıyor. Manuel aramaya girdiğimde 12380 v 27500de sinyal yok gözüküyor. Bir türlü işin içinden çıkamadım, sebebi ne olabilir?

 5. Zeynep Yılmaz

  Hocam merhaba ben bu dediğinizi uyguladım güncellendi ama yeni kanallar gelmedi film ve belgesel veren başka kanallar da olsun istiyorum nasıl bi ayar yapmam lazım yeni uydu ekle kısmından mı eklemem lazım bizde apartman merkezi uydusu var bunun etkisi var mı

 6. pericik peri

  Emeginize sağlik bu pandemi doneminde evde uğraş ararken annem icin sevdigi bir kanali ayarlamak istedim butun kanalları yok etmek gibi bir basariya imza attım ve sonra sizi abim onerdi, sayenizde tekrar kanallarim geri geldi çok tesekkurler..

 7. ovic

  Hocam benim tv LG 3D olan modeller 2011de almıştım sanırım fakat kanal arama kısmında turksat 4a felan yok yıllardır harici uydu alıcısı kullanıyorum ama tvin dahili alıcısı var nasıl yapacağım çözümü var mıdır yanıtlarsan sevinirim ve ayrıca benim tv menüsü böyle değil yazılımı eski size nereden ulaşabilirim yardımcı olabilir misin usta bu işten pek anlayan da yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *