Jak działa Smart TV i inne Funkcje w Nowoczesnych TelewizorachChcesz wiedzieć więcej o linii LG OLED 4K na rok 2017 – kliknij tutaj |►
Chcesz kupić testowany telewizor LG – kliknij tutaj i sprawdź najniższe ceny |►
Zobacz co można zrobić z najnowszymi Telewizorami…? Podczas jednego z moich testów telewizorów rzuciłem takim stwierdzeniem, że oglądanie programów telewizyjnych na telewizorze jest najmniej ciekawą rzeczą, jaką można na nim robić. Swoją tezę nadal podtrzymuje, a prawdopodobnie część z was się ze mną zgodzi. Ten artykuł to swoisty przewodnik po tym, w jaki sposób można wykorzystywać obecnie dostępne na rynku nowoczesne telewizory.

Ceny Telewizorów LG OLED |►

SUBSKRYBUJ. Dziękujemy ►

▼▼▼ PRZYDATNE LINKI ▼▼▼
Ceny Telewizorów LG OLED |►

Czytaj więcej o Smart TV na stronie |►

Znajdź telewizor LG OLED dla siebie |►

JAK UŻYWAĆ SMART TV ?
Ja akurat posiadam telewizor OLED od LG z systemem WebOS w wersji 3.5. W tym przypadku to, że jest to OLED nie ma znaczenia, bo taki sam system Smart TV dostępny jest w każdym modelu z obecnej oferty LG. Oczywiste jest, że jeżeli kupujecie najnowszy telewizor z możliwością wyświetlania filmów w rozdzielczości 4K, to warto jest się zaopatrzyć również w coś, co pozwoli wyświetlić wam takiej jakości materiał. Dla tradycjonalistów dostępne są odtwarzacze Blu–ray Ultra HD, a dla bardziej nowoczesnych użytkowników istnieją gotowe materiały w rozdzielczości 4K, na przykład na Amazon Prime czy na Netflixie. Jednak większość obrazów wciąż oferowana jest w niższych rozdzielczościach, i to nie tylko w tak zwanej standardowej telewizji, o której dziś nie mówimy, a również w telewizjach internetowych, z których coraz częściej korzystamy. LG dzięki systemowi WebOS pozwala na łatwy dostęp do większości najpopularniejszych portali – Netflix, Amazon, Google Play, Filmbox, a także najpopularniejszy chyba Youtube stoją przed nami otworem. Jeśli czegoś brakuje, warto zajrzeć do LG Content Store i pobrać to czego szukamy. Powinno tam być dostępne, chociaż nie gwarantuje, że będzie dosłownie wszystko czego sobie zażyczycie.
—————————————————-

Masz pytanie? Zadaj je tutaj! ►

Zadaj pytanie na FORUM ►

Polub Facebooka ►

Subskrybuj nasz kanał. Kliknij w link ►

Kupuj tanio i bezpiecznie w naszym Sklepie ►

—————————————————-

Dziękujemy za obejrzenie nasze filmu. Jeżeli film się podobał nie zapomnij zostawić kciuka w górę, to jest dla nas bardzo ważne.

Ekipa
VideoTesty.pl

21 Replies to “Jak działa Smart TV i inne Funkcje w Nowoczesnych Telewizorach”

 1. zygi

  Szkoda, że nie podjęto tematu Android TV, najlepiej na TV Philips, który zawsze ma nieco nowszą wersję niż Sony (o ile to się nie zmieniło w ostatnim czasie). Moim zdaniem tak jak na telefonach tak i na telewizorach tylko dwie platformy mają przyszłość. M.in. Android. 😉

 2. Stary Misio

  Facet… sam siebie posłuchaj. Zero dykcji, a pieprzysz w takim tempie jakbyś strzelał z karabinu maszynowego. ta,ta,ta,ta,ta….. . Tego nie da się słuchać.

 3. chadzys

  Oglądając ten materiał, czasem miałem przed oczami tych ludzi, którzy nie używają przecinków 😀 Prędkość wypowiadania zdań jest wręcz powalająca.

 4. Nazir

  Nadal ten Smart Tv to ograniczone jest i zabawka
  Podpięty w hdmi stick z win10 daje większe możliwości bez kupowania Tv za kosmiczne pieniądze 🙂

 5. ArmarosQ Lucifer

  Mam smart Tv który użyłem może parę razy z ciekawości.A teraz na co mi to skoro Ipla ,tv player i reszta serwisów pełna reklam.Na komputerze czy nawet telefonie nie mam żadnych reklam i z tego korzystam.

 6. SQELTHED

  Mi się youtube zaciął na telewizorze że nic się z nie da zrobić (w aplikacji) i cały czasz pokazuje mi biblioteke,
  odinstalować youtuba również się nie da, inne aplikacje działają bez zarzutu. Jak mogę to naprawić bo tylko ta aplikacja mi zawadza, tv został kupiony za 3500 zl w tym roku i nwm jak to naprawić.

 7. Kiaro

  Nie wiem jak to jest mieć Smart TV więc nie umiem sobie wyobrazić obsługi menu ;D Według mnie LG jest najlepszą firmą do telewizorów i telefonów bo to Japonia. Anime everywhere

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *