DJI Mavic 2 Pro – czym zaskoczył? – recenzja 🔥Zobacz, czym zaskoczył DJI Mavic 2 Pro. Recenzja prezentuje tryby lotu oraz najważniejsze funkcje. Zobaczysz w niej również przykładowe nagrania i ocenisz ich jakość. Obejrzyj teraz 🙂

DJI Mavic 2 Pro to nowy dron marki DJI, na którego czekaliśmy. Czym zaskoczył? O czym warto wspomnieć opisując ten model? Przede wszystkim o kamerze sygnowanej marką Hasselblad, wyposażonej w 1-calową matrycę. Kamerka będąca sercem DJI Mavic 2 Pro jest zamocowana na 3-osiowym gimbalu. Zapewnia rejestrację stabilnych ujęć oraz przede wszystkim zachwycającą jakość nagrań.

DJI Mavic 2 Pro tradycyjnie został wyposażony w automatyczne tryby quickshot (dronie, helix, boomerang, asteroid). To znacznie ułatwia pracę, jeśli chcemy szybko osiągnąć spektakularne efekty w kadrze. Warto wspomnieć również o 10-bitowym kodeu h.265, który pozwala na rejestrację obrazu w najwyższej jakości. Dzięki temu ponadto, materiał nagrany z DJI Mavic 2 Pro daje duże możliwości zmian kolorystycznych na etapie postprodukcji.

***

Wideorecenzja DJI Mavic Air:
Recenzja DJI Mavic 2 Pro na blogu:

***

Skocz do wybranego fragmentu filmu:
0:13 Budowa – kontroler
0:54 Budowa – DJI Mavic 2 Pro
3:17 10 BIT / D-LOG
3:50 Zmienna przysłona
4:09 ISO
4:27 Funkcje
5:26 Quickshot
6:07 Hyperlapse

***

Jeśli jesteś w posiadaniu DJI Mavic 2 Pro, to z przyjemnością przeczytamy twoją opinię na temat tego drona. Chętnie odpowiemy również na twoje pytania zadane w komentarzu.

***

W filmie wykorzystano:
DJI Mavic 2 Pro:

***

SUBSKRYBUJ KANAŁ:
SKLEP:
BLOG:
FACEBOOK:
INSTAGRAM:

***

Producent:
Cyfrowe.pl
Trójmiasto, 2018

10 Replies to “DJI Mavic 2 Pro – czym zaskoczył? – recenzja 🔥”

  1. Tomasz W.

    Kurna… rozważałem kupić sobie Mavic Pro jedynkę z drugiej ręki za około 3tyś, ale teraz mam dylemat!!!! Chyba skuszę się na Mavic 2. Fajna recenzja. Dzięki

  2. Piter Admski

    Wybrałbym Air, bo nie wymaga pozwoleń które wymaga ciężki Pro 2. A latać możemy tylko w zasięgu wzroku więc dużo oszczędzamy na cenie, bo occu sync 2.0 to bardziej teoria niż praktyczne wykorzystanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *