BİM'den 99 liraya Drone alırsanız ne olur? – Corby CX011 uçurduk!#CorbyCX011 #CorbyAirSpinnerDrone #bimdrone

Uygun fiyatlı ürün incelemelerimize devam ediyoruz. BİM’de satılan ve 99 liralık fiyatı ile dikkat çeken Corby Air Spinner Drone inceleme videosu ile karşınızdayız. Uygun fiyata satılan drone, üzerindeki sensörler sayesinde hareket ediyor ve kullanıcılara güzel bir deneyim sunuyor. BİM drone incelemelerimize Corby CX011 ile devam ediyoruz.

250 liraya drone alırsanız ne olur?

Corby Air Spinner Drone inceleme

Corby CX011 model numaralı mini drone, uygun fiyatı ile kullanıcılara güzel bir deneyim vaat ediyor. Kumanda ile beraber gelen drone, üzerinde sensörler sayesinde kontrol ediliyor. Biz de kullanıcılara 99 liraya drone kullanma zevkini sunan bu cihaza yakından baktık. Hem drone deneyimini test ettik, hem de kendi aramızda bir yarış düzenledik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve sizi Corby Air Spinner drone inceleme ile baş başa bırakalım.

Corby Air Spinner Drone özellikleri

Corby Air Spinner Drone özellikleri ile ilgili ilk olarak kolay kullanımından bahsedebiliriz. 99 TL fiyatı ile BİM’de satılan drone, kolay kullanılmasıyla öne çıkıyor.

Yumuşak plastik yapısı ile gelen drone, düşmelere ve darbelere dayanıklı tasarımı ile karşımıza çıkıyor. Üzerindeki bataryayı, yanında gelen USB kablo ile şarj edebileceğiniz drone, 45 dakikalık şarj ile 5 dakikaya kadar uçabiliyor.

Kutu içeriğinden bir adet kumanda ile çıkan Corby Air Spinner, bu kumanda sayesinde hem kalkışa geçiyor hem de yavaş bir şekilde zemine iniş gerçekleştirebiliyor. Kumanda kullanımı dışında drone’u havaya fırlatarak rahatça havalandırabiliyorsunuz.

Drone 99 TL fiyatı ile 28 Haziran’da BİM’de satışa çıktı. Drone’u satın altıktan sonran da Corby Drones destek hatlarını +90 533 966 49 76 telefon numarasından arayarak hafta içi ve hafta sonu destek alabiliyorsunuz.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►►

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►►
Facebook ►►
Twitter ►►
Google+ ►►

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

27 Replies to “BİM'den 99 liraya Drone alırsanız ne olur? – Corby CX011 uçurduk!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *